Pirelli-kalender 2012
Geplaatst op: 7 december 2011 00:01, door: Jeremy Kesseler
De nieuwe Pirelli-kalender is gepresenteerd aan het publiek. De 39e editie heeft het thema 'Swoon' meegekregen en de foto's zijn gemaakt door de Italiaan Mario Sorrenti. De kalender voor 2012 telt achttien zwart-wit foto's en zeven kleurenfoto's.
"Ik heb de lichamen in direct contact gebracht met de natuur, wat er voor zorgt dat zij een verlengde daarvan worden in de foto’s. De stenen, de grond, boomstronken, lucht en zee zijn hierdoor een ondersteuning van de lichamen", aldus Sorrenti.
Bekijk hier alvast de foto's van Kate Moss, De Nederlandse Saskia de Brauw, Edita Vilkeviciute, Margareth Madè en Natasha Poly. Voor Edita is het de eerste keer dat zij op de Pirelli-kalender verschijnt.
Making of
Op 1 december vorig jaar werd de 38e editie van de Pirelli-kalender openbaar gemaakt met het thema 'Mythology'. Kunstenaar Karl Lagerfeld verzorgde toen de foto's.
Tags: Pirelli, kalender, 2012, Sorrenti
print
REACTIES
Stuur maar een kalender naar ons op!
Ik wil ook wel zo'n kalender
Stuur mij ook maar eentje! :) ATG Leeuwarden