Leverancier van remtechnologie TMD Friction heeft in 2021 825 nieuwe producten geïntroduceerd voor zijn gehele merkenportefeuille. TMD Friction heeft niet alleen het aandeel kopervrije remblokken opgevoerd, maar weet met zijn aftermarketprogramma bijna het gehele Europese wagenpark van elektrische en hybride voertuigen te bestrijken.

Naast nieuwe producten van de gevestigde merken Textar, Mintex, Don, Nisshinbo en Cobreq heeft TMD Friction vorig jaar het premiummerk Bendix aan zijn merkenportfolio toegevoegd met 3337 referenties.

Hoge eisen

Directeur Michael Dunkel: “Om het hoge tempo van de introductie van nieuwe producten van vorig jaar vol te houden, heeft ons hele aftermarket-team dag in, dag uit grote inzet getoond. En dat met een duidelijk doel: onze klanten snel en betrouwbaar voorzien van de onderdelen die ze nodig hebben voor remreparaties of onderhoud aan nieuwe voertuigmodellen. We krijgen goede feedback van onze klanten voor onze inspanningen. De merken Textar, Mintex en Bendix dekken het Europese wagenpark beter dan de concurrentie. Ook op het gebied van beschikbaarheid en leverbetrouwbaarheid stellen we hoge eisen. Dankzij ons goed gesorteerde centrale magazijn in Leverkusen kunnen we onze klanten verzekeren van een robuuste, snelle en milieuvriendelijke supply chain.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
Meest bekeken berichten
Recente reacties