Samir Sisic Becirovic van Hyundai-dealerbedrijf Goldcar Amstelveen is de beste Hyundai Service Adviseur van Nederland. Eind oktober vertrekt hij naar Korea, om daar te strijden om de titel Beste Hyundai Service Adviseur van de wereld. Sander te Wierik wordt afgevaardigd naar de Europese titelstrijd in 2015. Ivo Philips is reserve.

Het Hyundai Service Advisor Championship is een tweejaarlijkse wedstrijd in Zuid-Korea waar de beste Hyundai Service Adviseurs van de wereld aan deelnemen. Dit jaar zullen meer dan 100 Service Adviseurs uit 50 landen om de titel strijden.

Acht van de beste Hyundai Service Adviseurs van Nederland, die zich na een voorronde voor het Nederlands kampioenschap hadden gekwalificeerd, namen deel aan de Nederlandse titelstrijd. De deelnemers werden op het hoofdkantoor van Hyundai-importeur Greenib Car in Sassenheim uitgebreid getoetst op hun theoretische en praktische kennis.

De deelnemers Arie Verheijen (Peter Janssen Weert), Henry Hurenkamp (Herwers Hyundai Zutphen), Ivo Philips (Welling Heerlen), Martin Meeuse (Auto Sturm Goes), Peter Peulen (Autobedrijf Deinum Venlo), Sven Verboom (Herwers Hyundai Deventer), Sander te Wierik (Autogroep Twente Enschede) en de uiteindelijke winnaar Samir Sisic Becirovic (Goldcar Amstelveen) moesten niet alleen de diverse opdrachten uitvoeren en daarmee zowel hun theoretische als praktische kennis tonen. Ook hun interactie met de klant werd beoordeeld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties