Met het nieuwe product Raderal Kunststoff Spachtel 2015 Schwarz komt Spies Hecker met de mogelijkheid om kunststof oppervlakken te repareren, ook zonder gebruik te maken van kunststof hechtprimer.

Het product is vooral geschikt om oneffenheden in kunststof delen uit te vlakken en oppervlakken voor te bereiden op verdere lakafwerking. Bovendien kan het product direct, zonder hechtingsmiddel, op het te repareren deel van de auto worden aangebracht. Ook is de poriënarme plamuur goed te schuren. De droging van deze plamuur duurt ongeveer dertig minuten bij omgevingstemperatuur, terwijl de droogtijd tot vijftien minuten kan worden teruggebracht bij een geforceerde droging.

In ons land is Metalak verantwoordelijk voor de verkoop, marketing en distributie van de autoreparatielakken van Spies Heck.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties