Equipmentleverancier CBX Nederland is enige maanden geleden verhuisd naar Geldermalsen en heeft inmiddels ook de showroom gereed. Tijdens drie open dagen eind augustus kunnen de bezoekers een uitgebreid beeld krijgen van het leveringsgamma.

Behalve het leveringsprogramma wil CBX tijdens het drie dagen durende open huis ook een ‘verdere verdieping in de techniek’ bieden en natuurlijk zijn er diverse productdemonstraties.

Het leveringsgamma bestaat onder meer uit de Newcom platenbank, hefbruggen van de merken Apac, Herkules en Hermann, wielservice-apparatuur van Teco en Brainbee aircoservice. Van laatstgenoemde zijn alle dagen meerdere demonstraties ingepland.

Dat geldt ook voor de tpms-lijn van Autel en het paradepaardje bij CBX, de Vamag New Dimension uitlijnmachine.

Het open huis is op donderdag 27 en vrijdag 28 augustus geopend van 10 tot 22 uur en op zaterdag 29 augustus van 9 tot 17 uur. Inschrijven kan online.

Vamag New Dimension uitlijnmachine

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
Meest bekeken berichten
Recente reacties