Commercieel directeur en lid van de Raad van Bestuur van Athlon, Marchel Koops, is per 1 maart 2023 benoemd tot algemeen directeur van Athlon Nederland. Hij is verantwoordelijk voor Athlon Nederland naast zijn huidige rol als commercieel directeur. Koops volgt Jean-Pierre Vissers op, die besloot zijn carrière buiten het bedrijf voort te zetten.

Christian Schüler, ceo Athlon over de benoeming: “Marchel Koops brengt een mooie combinatie van een klantgerichte mindset en een diepgaande kennis over de Nederlandse markt. Wij danken Jean-Pierre Vissers voor zijn waardevolle bijdrage aan het bedrijf in de afgelopen 13 jaar. Hij stond meer dan 3 jaar aan het hoofd van Athlon Nederland en bereikte samen met het team belangrijke mijlpalen.”

Flexibeler en duurzamer

Marchel Koops: “Ik kijk ernaar uit om opnieuw onderdeel te zijn van het Athlon Nederland team, nu in combinatie met mijn internationale rol. We zijn samen met onze klanten en partners op een spannende reis om mobiliteit flexibeler en duurzamer te maken.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties