Studenten van de mbo-opleidingen autospuiter en autoschadehersteller van het Deltion College uit Zwolle ontvingen vanochtend een gepersonaliseerde veiligheidsset van leverancier van non paint-materialen EMM International.

Het Deltion College en EMM werken nu een jaar samen. In dat jaar hebben de studenten kennis kunnen maken met merken als Colad, Hamach en Ronin Tools. Ze kregen informatie over de producten en mochten ze tijdens de lessen testen.

Veiligheidsset

Bij de veiligheidsset die EMM vanochtend aan de studenten uitreikte, zit onder andere een gepersonaliseerde Colad Bodyguard spuitoverall. Harjan Blok, instructeur van het Deltion College: “Heel mooi dat een bedrijf met ons meedenkt en de studenten nu al laat ervaren hoe het is om als professional veilig aan het werk te zijn.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties