De internationale bandenfabrikant Apollo Tyres, eigenaar van het Nederlandse Vredestein, laat weten dat het merk Vredestein blijft voortbestaan, zowel in Nederland als daarbuiten, ondanks de aanstaande sluiting van de productielocatie in Enschede.

Apollo Tyres wil de productielocatie uiterlijk in de zomer van 2026 sluiten en heeft daartoe een adviesaanvraag ingediend bij de ondernemingsraad. De Nederlandse sales- en marketingorganisatie, de R&D-activiteiten in Enschede en het hoofdkantoor van Apollo Tyres Europe B.V. in Amsterdam zijn geen onderdeel van deze adviesaanvraag en blijven ongewijzigd.

Productie

Apollo benadrukt dat meer dan 80 procent van de productie van Vredestein-autobanden nu al buiten Nederland plaatsvindt. De fabrikant verzekert zijn klanten dan ook dat de sluiting van de productielocatie in Enschede geen invloed zal hebben op de beschikbaarheid, betrouwbaarheid of het serviceniveau dat met het merk wordt geassocieerd.

Deel dit artikel op​

Eén reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties