Branchevereniging Focwa laat weten dat afgelopen zaterdag oud-secretaris Jan Koolen is overleden. Op verzoek van de familie maakt Focwa het overlijden bekend na de crematie.

jan-koolenJan Koolen was van 1996 tot 2008 algemeen secretaris van Focwa en van de internationale koepel van brancheorganisaties voor schadeherstel AIRC. Na zijn tijd bij Focwa trad Koolen in dienst van Solera, waar hij werkte als senior director body shop relations EMEA/RIA voor Audatex.

Kwaliteitszorg

Focwa roemt Jan Koolen als medeverantwoordelijke voor de professionaliseringsslag die in de Nederlandse schadeherstelbranche is gemaakt. “Als secretaris stoomde hij ‘zijn’ leden klaar voor de toekomst en was hij een grote voorvechter voor kwaliteitsborging in de sector, onder meer als bezieler van Eurogarant. Met hart en ziel zette hij zich in voor onze vereniging. Geen moeite was hem teveel. Wij zullen hem missen.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
11 september 2025
Garage Michielsen wordt TOP Merkspecialist
11 september 2025
Hogere omzet, lagere winst autodealers
11 september 2025
Rolls-Royce Phantom wordt honderd in de Mariënwaerdt
Meest bekeken berichten
Recente reacties