Uit onderzoek van de Vrije Universiteit Amsterdam zou blijken dat proefdieren doodgaan in water waarin korrels rubbergranulaat hebben gelegen. Dat bericht tv-programma Zembla, met als strekking dat rubbergranulaat toch gevaarlijke stoffen kan afgeven aan de omgeving.

Michelin en Pirelli hebben een prijsverhoging aangekondigd van hun banden op de vervangingsmarkt. Boosdoener zijn met name de stijgende grondstofprijzen, onder invloed van overstromingen in aanleverende landen en de aantrekkende

Op 27 en 28 oktober wordt in Areal Böhler in het Duitse Düsseldorf de eerste editie van de tasc-vakbeurs georganiseerd, een trade-show voor autoglas, smart repair en reconditionering.

Belgische consumenten hebben gisteravond tijdens een prijsuitreiking in Sint-Lambrechts-Woluwe de Cross Climate gekozen tot Product van het jaar 2017 in de categorie banden.

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties