Op 1 augustus is de pilot voor het hoogwaardig recyclen van autoglas met AAS Allround Automotive Solutions (AAS), VRN Logistiek (VRN) en Duurzaam Repareren van start gegaan. Met dit initiatief willen partijen het recyclingpercentage naar een hoger niveau tillen.
Een spontane donatiecampagne via Facebook heeft al zo’n 2700 euro aan giften opgeleverd. Doel van de actie is om de familie Van Graas te helpen nadat een brand afgelopen donderdag
Gebrek aan innovatie en een weggezakt consumentenvertrouwen. Dat zijn de verwijten die de Duitse bondskanselier Angela Merkel maakte richting de auto-industrie. Die zou het Duitse economisch model hebben ondergraven.
De opbrengst van de belasting op nieuw aangeschafte personenauto's en motorrijwielen (BPM) steeg afgelopen jaar met 6,1 procent ten opzichte van 2015 tot 1,6 miljard euro. Huishoudens brachten 28 procent
Laatste nieuws
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
Meest bekeken berichten
Recente reacties