Per 1 januari 2011 zijn Nationale Nederlanden, RVS en ING Insurance Services toegetreden tot Glasgarant. Klanten van de drie verzekeraars kunnen bij ruitschade een beroep doen op één van de ongeveer 600 aangesloten Glasgarantbedrijven.

Door de nieuwe toetredingen ontstaat een nog uitgebreider landelijk netwerk dat bestaat uit Carglass, Autotaalglas, Glasgarage, Kwik-Fit en individuele schadeherstellers. Doel is om de klanttevredenheid en kwaliteitsherstel bij ruitschade nog meer te garanderen. Klanten krijgen ook een korting op het eigen risico.
Eerder in 2010 zijn ook ABN AMRO Verzekeringen, Delta Lloyd en Ohra operationeel geworden binnen Glasgarant.

Eind december is uit de verzekeringscijfers over 2009 gebleken dat vooral de schadeherstelbedrijven via margedruk last hebben van de tariefdaling van autoschadeverzekeraars door de hevige strijd om klanten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties