Tijdens de jaarvergadering van Bovag Verhuurbedrijven is Cees van Altena benoemd tot voorzitter. Hij volgt Leo van Beukering op, die na elf jaar afscheid neemt van het bestuur. Van Altena is directeur van het bedrijf Runner Truck Lease & Rental en al jaren actief in de branche.

Van Altena: “Eigenlijk heb ik maar één missie: de betrokkenheid van de leden bij Bovag vergroten. Daarnaast denk ik dat er nog een slag te maken is als het gaat om de samenwerking tussen de verschillende afdelingen binnen Bovag. Die is goed, maar kan volgens mij nog beter.”

Volgens Van Altena was zijn voorganger een geweldige en zeer actieve voorzitter voor de afdeling. “Hij heeft in de afgelopen jaren enkele hervormingen uitgevoerd waar we nog jaren op kunnen voortborduren. Wat dat betreft kom ik in een gespreid bedje. Het is dus een uitdaging om Leo op te volgen, maar ik heb er zin in.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties