Autoverhuurbedrijf Friesland Huur is uitgeroepen tot Autoverhuurder van het Jaar 2012-2013.Tijdens de jaarvergadering van Bovag Verhuurbedrijven werd het bedrijf uit Drachten door een vakjury en leden gekozen tot winnaar.

Robert van Almkerk, manager Bovag Verhuurbedrijven: “Het niveau van de drie finalisten, die door de vakjury werden aangewezen, was erg hoog. Ook Sixt Schiphol en Europcar Den Haag, de verliezend finalisten, zijn kanjers. Maar Friesland Huur is dit jaar net iets beter.”

Tanja Bouma, manager verhuur, van Friesland Huur over de overwinning. “Ik ben heel trots dat we als lokale speler de internationale bedrijven hebben verslagen. Nu en alle toekomstige jaren laten we zien dat we deze prijs meer dan waard zijn.”

De jury prees Friesland Huur vooral omdat het in de hele bedrijfsvoering bezig is met de toekomst. Dat komt niet alleen tot uiting in een zeer groene vloot, maar ook het aanbod van e-scooters. Daarmee speelt het bedrijf in op de individuele en veranderende mobiliteitsbehoefte van klanten.

Vorig jaar won Autorent Dallinga uit Groningen. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
44 procent hogere omzet Fastned in Q4
14 januari 2026
AkzoNobel breidt samenwerking met McLaren uit
14 januari 2026
Noodkreet Clepa om beleidssteun voor herstructurering
14 januari 2026
Bart Holtrop neemt A.A.S. Autoschade Van Kalsbeek over
14 januari 2026
Ayvens lanceert podcast over emissievrije mobiliteit
13 januari 2026
Emissiecredits laadpalen: start-up Voltico ziet ruimte voor vereenvoudiging
Meest bekeken berichten
Recente reacties