De Thule Wingbar Edge dakdragers en Easy Fit sneeuwkettingen hebben de IF Product Design Award gewonnen. De producten werden door de jury beoordeeld op design, afwerking, materiaalkeuze, innovatieniveau, functionaliteit, ergonomie en veiligheid. Thule won de awards in de categorie Transport Design.

Thule Wingbar Edge heeft een extra laag design om dichter op het autodak gemonteerd te worden en dankzij het gebruik van luchtvaarttechnologie is de dakdrager nagenoeg geluidloos. De introductie staat in maart 2013 gepland.

De innovatie in de Thule Easy Fit is het centrale balkje, gemaakt van aluminium. Dit onderdeel heeft een geïntegreerde pedaal, dat het spannen en verwijderen van de ketting om de band makkelijker maakt. Het automatische spanningssysteem spant de ketting verder aan zodra de auto rijdt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 januari 2026
AkzoNobel breidt samenwerking met McLaren uit
14 januari 2026
Noodkreet Clepa om beleidssteun voor herstructurering
14 januari 2026
Bart Holtrop neemt A.A.S. Autoschade Van Kalsbeek over
14 januari 2026
Ayvens lanceert podcast over emissievrije mobiliteit
13 januari 2026
Emissiecredits laadpalen: start-up Voltico ziet ruimte voor vereenvoudiging
13 januari 2026
Geotab: Degradatie EV-batterij 2,3 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties