Hans Kwaad vertrekt als algemeen directeur bij Hyundai Motor Nederland. Kwaad heeft 13 jaar gewerkt bij de importeur van autofabrikant Hyundai in Nederland, waarvan de laatste negen jaar als managing director. Hans Kwaad wordt ad interim opgevolgd door marketingdirecteur Bas Wibier.

Na het vertrek van Hans Kwaad ontstaat er volgens de importeur opnieuw een sterk managementteam bij Hyundai Motor Nederland, dat onder supervisie staat van de Koreaanse president Wang-Chul (William) Shin en waarbij Bas Wibier de positie van algemeen directeur waarneemt.

Shin: “Ik werk samen met het managementteam, de medewerkers van Hyundai Motor Nederland en alle Hyundai-dealers vol zelfvertrouwen aan een succesvolle toekomst voor Hyundai in Nederland. Ik wens Hans Kwaad succes in zijn nieuwe werkkring en dank hem voor zijn inspanningen die hij de afgelopen 13 jaar heeft verricht om het automerk Hyundai in Nederland profiel te geven.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 oktober 2025
Omzet GPC 4,9 procent hoger in derde kwartaal
22 oktober 2025
Schaeffler VLS breidt uit met Vitesco
22 oktober 2025
Fuchs introduceert voertuigscanners TwoTronic
22 oktober 2025
Apetrots op een prachtige branche
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
Meest bekeken berichten
Recente reacties