Tien Bovag-autobedrijven zijn doorgedrongen tot de halve finale van Autobedrijf van het Jaar 2016-2017. Het is de tiende editie. De provincie Gelderland is hofleverancier, met vijf halvefinalisten. Noord-Brabant herbergt er twee.

De tien halvefinalisten zijn:

  • Auto Nol, Nijkerk (Gelderland)
  • Autoservice Evers, Wehl (Gelderland)
  • Autobedrijf Overbeek, Hummelo (Gelderland)
  • Autobedrijf Van Gool, Nijmegen (Gelderland)
  • Autobedrijf Iwan Hegeman, Bemmel (Gelderland)
  • Autobedrijf Mark van Schijndel, Geffen (Noord-Brabant)
  • Autobedrijf SARO, Beek en Donk (Noord-Brabant)
  • Autoservice Kuipers, Zoetermeer (Zuid-Holland)
  • Autoservice De Kemp, IJsselstein (Utrecht)
  • Autobedrijf Van Nieuwenhoven, Nederweert-Eind (Limburg)
Alle 3300 bij Bovag aangesloten onafhankelijke autobedrijven konden deelnemen. In de telling van de consumentenstemmen is rekening gehouden met het aantal medewerkers bij het betreffende autobedrijf. Daardoor is de omvang van (de klantenkring van) het bedrijf niet van belang en kunnen zowel grote als kleine bedrijven kans maken.

Mystery shopper

De halvefinalisten krijgen binnenkort bezoek van een mystery shopper en van W&D Consultants, dat via een checklist de ondernemers in kaart brengt. Een vakjury onder voorzitterschap van Ferry Smith (ANWB) selecteert de drie finalisten. De ontknoping vindt plaats op 4 oktober tijdens het Jaarcongres van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven. Afgelopen jaar won Vakgarage Heinneman uit het Groningse Schildwolde de titel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
8 juni 2026
Samenwerking InterClassics Brussels en Auto e Moto d’Epoca Bologna
8 juni 2026
Inter-Tyre voegt BBS toe aan aanbod
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
Meest bekeken berichten
Recente reacties