Flitsmeister, de app voor verkeersinformatie en flitserwaarschuwingen, heeft de mijlpaal van 1 miljoen actieve gebruikers behaald. Hiermee is het veruit de grootste gratis verkeersapp van Nederland en België. Om dit te vieren, is de app voor Android en iOS in een nieuw jasje gestoken.

Onder andere door meerdere feedbacksessies te organiseren met gebruikers is de app op een aantal punten aangepast. Zo heeft het melden van incidenten een prominentere plek gekregen, is de informatie beter af te lezen door verbetering van kleurgebruik en zijn de waarschuwingen voor incidenten en flitsers ‘full screen’ geworden.

De makers willen komend jaar het aantal gebruikers in België verdubbelen. Van de huidige circa vijftigduizend app-downloads wil men daar in 2017 doorgroeien naar meer dan honderdduizend.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
Meest bekeken berichten
Recente reacties