Garageformule CarXpert breidt haar netwerk uit met Autobedrijf JST uit het oost-Gelderse Gendt. De nieuwe deelnemer is per 1 september aangesteld door Group Auto-grossierlid Elmu uit het nabijgelegen Elst.

Stijn Hubers en Jorg Peters zijn beide eigenaar van CarXpert JST: “Wij komen uit de VAG Groep-organisatie. Aansluiting bij CarXpert betekent voor ons dat de professionele manier van werken doorgezet kan worden in ons bedrijf. We zien CarXpert bovendien als grote meerwaarde met het oog op de toekomst.”

Vijfduizend collega’s

CarXpert JST heeft in Europa ruim vijfduizend collega-universele autobedrijven die zich hebben aangesloten bij de formule. Ze worden ondersteund op het gebied van techniek en marketing, “de gebieden waar een autobedrijf geld verdient.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties