Hans Bresser is per 1 juli 2018 benoemd tot directeur Strategie en Innovatie van Bovag. De organisatie zegt meer prioriteit te willen geven aan haar eigen strategische ontwikkeling en aan innovaties in de sector.

hans-bresserIn zijn nieuwe functie blijft Bresser ook verantwoordelijk voor de strategie van alle afdelingen binnen Bovag. Bresser fungeerde de afgelopen vijftien jaar als branchemanager van de afdeling Autodealers en als manager Strategie & Innovatie. In die laatste rol was hij als teamleider eveneens verantwoordelijk voor alle branchemanagers binnen Bovag, de afdeling Ledenadvies en de buitendienst.

Crossyn

Algemeen directeur Peter Niesink: “Met deze benoeming krijgt Hans de waardering en de erkenning voor zijn belangrijke werk. Hans is de bedenker van vele succesvolle strategische programma’s voor leden van Bovag. Hij heeft mede aan de wieg gestaan van viaBovag.nl en de activiteiten met start-ups en nieuwe activiteiten, waaronder de deelneming in Crossyn en 100% Onderhouden.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties