Autoservice Dekker uit Lutten en Autobedrijf Hijlkema VOF uit Wolvega zijn per 1 september toegetreden tot CarXpert, de garageformule van Group Auto. Per diezelfde datum is Auto Beilen uit Beilen toegetreden als CarXpert Service Partner.

Autoservice Dekker (foto) is voorgedragen door grossier Veltink, Autobedrijf Hijlkema komt via grossier Jabo het netwerk binnen. Eigenaar Erwin Dekker: “Wij willen graag extra support op het gebied van online marketing en social media. Dit gaat ons veel tijd besparen. Hierdoor kunnen wij ons beter focussen op ons rendement in de werkplaats. Ook hier zien wij mogelijkheden via CarXpert om met name onze omzet nog verder te verhogen. Tot slot willen we onze kennis in de werkplaats op een hoog niveau houden. Dat kunnen we nu optimaal inregelen via de opleidingen vanuit de formule.”

Goede partner

Eigenaar Dirk Hijlkema: “Het is onmogelijk om in je eentje met alle ontwikkelingen mee te gaan. Als autobedrijf moet je dat ook niet meer willen, maar een goede partner zoeken. Voor ons is dat CarXpert geworden.” Mede-eigenaar en broer Gijs vult aan: “Naast alle technische en marketingsupport die wij vanuit CarXpert ontvangen, willen we ook graag de vruchten kunnen plukken als het gaat om andere oplossingen, zoals telematica.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties