Garagebedrijf Van Harten uit Krimpen aan De Lek heeft zich per 1 januari jl. aangesloten bij de werkplaatsformule Carxpert. De routing verliep via Groupauto-grossier Jatech Automaterialen uit Krimpen aan den IJssel.

van-harten-carxpertEigenaar Wouter van Harten stapt in gezien de technische trainingen om up-to-date blijven. “Daarnaast kan ik via Carxpert de klanten voorzien van gratis 24/7 pechservice door heel Europa. Behalve alle marketingmaterialen en de website biedt ook de app toegevoegde waarde.”

Werkplaatsconcept

Van Harten begon zijn bedrijf vier jaar geleden en werkt samen met een zzp’er. Hij was voorheen in loondienst bij verschillende merkdealers en een garage met een ander werkplaatsconcept. Er zijn inmiddels ruim 6.370 universele autobedrijven in Europa die deelnemen aan de formule Carxpert.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
14 oktober 2025
Top 10 leasemaatschappijen ongewijzigd
14 oktober 2025
Het nieuwe DNA van de werkplaats bepaalt de toekomst van de aftermarket
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
Meest bekeken berichten
Recente reacties