Garagebedrijf Van Harten uit Krimpen aan De Lek heeft zich per 1 januari jl. aangesloten bij de werkplaatsformule Carxpert. De routing verliep via Groupauto-grossier Jatech Automaterialen uit Krimpen aan den IJssel.

van-harten-carxpertEigenaar Wouter van Harten stapt in gezien de technische trainingen om up-to-date blijven. “Daarnaast kan ik via Carxpert de klanten voorzien van gratis 24/7 pechservice door heel Europa. Behalve alle marketingmaterialen en de website biedt ook de app toegevoegde waarde.”

Werkplaatsconcept

Van Harten begon zijn bedrijf vier jaar geleden en werkt samen met een zzp’er. Hij was voorheen in loondienst bij verschillende merkdealers en een garage met een ander werkplaatsconcept. Er zijn inmiddels ruim 6.370 universele autobedrijven in Europa die deelnemen aan de formule Carxpert.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
16 april 2025
Garagenetwerken AllParts groeien door
16 april 2025
Hiltermann optimaliseert met Vinacles voorraadfinanciering
16 april 2025
Alliance vergroot grip op aftermarket EV’s
16 april 2025
Nieuwe CEO LKQ Benelux-France bekend
16 april 2025
RODI 2024: zorgen over toekomstige winstgevendheid
15 april 2025
BOVAG doet formeel bod voor nieuwe cao MvT
Meest bekeken berichten
Recente reacties