Behr Hella Service breidt zijn productportfolio op het gebied van thermomanagement uit met ongeveer 850 nieuwe producten.

Ongeveer de helft van deze producten komen van fabrikanten met OE-expertise, zoals Behr en Visteon. De producten zijn ook te vinden in de voertuig- en onderdelencatalogus Tecdoc.

Tot het verruimde assortiment op het gebied van airconditioning behoren een groot aantal nieuwe aircocompressoren en -condensors. Op het gebied van motorkoeling introduceert Behr Hella Service vooral nieuwe koelvloeistofkoelers, intercoolers, expansievaten, lagetemperatuurkoelers voor indirecte inlaatluchtkoeling en uitlaatgasrecirculatiekoelers.

Elektrisch

Daarnaast worden er speciale producten voor het thermomanagement van elektrische en hybride voertuigen aan het aanbod toegevoegd. Zo is er een elektrische aircocompressor voor de BMW i3, een chiller (speciale warmtewisselaar) voor de Porsche Panamera en een lagetemperatuurkoeler voor de BMW 225xe Hybrid.

Keuze

Op het gebied van ventilatorkoppelingen kunnen klanten nu bij meer dan veertig producten kiezen tussen Premium Line- en standaard artikelen. Ook wordt het segment serviceonderdelen uitgebreid met bijna zestig nieuwe schroefdoppen voor koelmiddelkoelers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
14 april 2026
Aisin breidt Advics-portfolio remschijven uit
14 april 2026
Eerste AD Experts openen via Hofland automateriaal
14 april 2026
Free2move zet nog eens 40 elektrische Opels in Amsterdam
14 april 2026
Trendrapport duurzame mobiliteit 2026: ondernemers twijfelen
14 april 2026
AAG breidt aanwezigheid in Spanje uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties