Advocaat Caspar Rutten is recentelijk benoemd tot bestuurslid van de Stichting Rechtsbijstand Mobiliteitsbranche (SRM Rechtsbijstand). SRM Rechtsbijstand verleent rechtsbijstand aan zakelijke en particuliere relaties van de Bovemij Verzekeringsgroep en haar volmachten.

Caspar Rutten heeft een eigen advocatenkantoor in Breda en is goed bekend met de mobiliteitsbranche. Naast zijn werk als advocaat is Rutten onder meer gemeenteraadslid in Breda en bestuurslid van de Vereniging Nederlandse Gemeenten (VNG). Daarnaast verleent Caspar Rutten op gezette tijden zijn medewerking aan de activiteiten van Aftersales Magazine en Automotive Insiders.

Ervaring

Rutten volgt Carla Klaassen op die sinds 2008 zitting had in het bestuur van SRM Rechtsbijstand. Geert Vermeer, bestuursvoorzitter van SRM Rechtsbijstand, is verheugd over de benoeming van Caspar Rutten: “Het is fijn dat wij weer een ervaren jurist in ons bestuur hebben met een enorme betrokkenheid bij alles wat met mobiliteit te maken heeft. Dat hij daarnaast ook brede bestuurlijke ervaring heeft is natuurlijk een extra voordeel. Voor ons is Caspar Rutten de juiste man op de juiste plaats.”

Nieuwe stap

Voor Caspar Rutten is de benoeming een interessante nieuwe stap in de mobiliteitssector. “Ik ben nu bijna vijfentwintig jaar als jurist actief in de branche. Ik heb me gespecialiseerd in daarvoor relevante vakgebieden en veel branchekennis en -ervaring opgedaan. Ik heb SRM Rechtsbijstand in de loop der jaren leren kennen als een organisatie die daar ook grote waarde aan hecht en goede rechtsbijstand verleent. Dat sluit goed op elkaar aan. Ik vind het daarom heel mooi dat ik tot het bestuur van SRM Rechtsbijstand ben toegetreden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties