Autofabrikant Stellantis introduceert via PSA Financial Services Nederland en in samenwerking met de Noorse aanbieder van mobiliteitsabonnementen imove het auto-abonnement Drivenjoy. De dienst voorziet in de auto, de verzekering, de wegenbelasting, servicebeurten en reparaties tegen een vast bedrag per maand.

Het abonnement is per maand aan te passen aan individuele behoeften. Ook is het mogelijk om met het abonnement van auto te wisselen. Sophieke Verhoeven, ceo van PSA Financial Services Nederland: “Wij voorzien dat auto-abonnementen een belangrijke plaats krijgen op de automotive markt. Daarom is het volgens ons nu hét moment om met Drivenjoy een rol in dit segment voor ons op te eisen.”

Keuze

De nieuwe dienst van Stellantis is sinds enkele weken beschikbaar in Nederland. De eerste abonnees hadden de keuze tussen auto’s van Peugeot, Citroën en DS. Vooralsnog is online keuze uit een selectie van de modellen van deze merken van Stellantis. In 2023 worden meer modellen en ook andere merken van Stellantis aan het gamma toegevoegd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties