Snellaadbedrijf Fastned heeft middels een zogenoemde private placement 75 miljoen euro aan investeringen binnengehaald. Achter het kapitaal zit Schroders Capital, de private markets beleggingsdivisie van vermogensbeheerder Schroders.

De opbrengst van 75 miljoen euro wordt onder meer benut voor verdere uitbreiding van het Europees netwerk. Volgens Fastned-ceo Michiel Langezaal is daarmee de basis gelegd voor de volgende grote stap in het bereiken van het doel voor 2030: duizend laadstations.

Met de uitgifte van twee miljoen nieuwe certificaten van aandelen tegen 36,90 euro per stuk krijgt de investeerder een belang van iets meer dan tien procent. Schroders Capital wordt vertegenwoordigd in de raad van commissarissen van Fastned door de toevoeging van één extra commissaris.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties