De Japanse autofabrikanten Nissan en Honda zijn overeengekomen dat ze gezamenlijk onderzoek gaan doen naar technologieën op het gebied van platforms voor de volgende generatie software defined vehicles (sdv’s).

De overeenkomst is gebaseerd op het memorandum van overeenstemming (MOU) dat de bedrijven op 15 maart hebben ondertekend met betrekking tot het begin van besprekingen over een strategisch partnerschap. Binnen dit partnerschap wordt bijvoorbeeld gekeken naar de gezamenlijke ontwikkeling van batterijen die in elektrische voertuigen van beide fabrikanten kunnen worden toegepast.

Ook willen de beide autofabrikanten de specificatie van hun respectievelijke e-assen te zijner tijd harmoniseren en willen ze gaan samenwerken in het aanbieden van laaddiensten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties