Net als vorig jaar ondersteunt LKQ de vluchtelingenorganisatie Christian Refugee Relief (CRR) met de inzamelingsactie Luiers voor Lesbos, waarbij luiers en andere verzorgingsproducten gedurende de hele maand oktober kunnen worden gedoneerd in alle LKQ-vestigingen in Nederland.

De actie Luiers voor Lesbos wordt voor de vijfde keer gevoerd. Het is de tweede keer dat LKQ via de LKQ Benelux-France Foundation de actie ondersteunt. Met hulptransporten worden de ingezamelde producten naar Griekenland, Oekraïne, Bosnië en Servië gebracht. Lokale partners zorgen vervolgens voor de verdeling onder de mensen die de producten het hardst nodig hebben.

Doelstelling

Ewoud Lubbers, voorzitter van de LKQ Benelux-France Foundation: “Na het succes van 2023 zetten wij wederom met veel enthousiasme onze schouders onder dit project. Iedereen die wil, kan tot en met 31 oktober verzorgingsmateriaal inleveren in onze vestigingen. Dankzij onze landelijke dekking is er altijd wel een vestiging dichtbij. Geld doneren kan uiteraard ook. We hopen dat CRR met Luiers voor Lesbos haar doelstelling van minimaal 600.000 luiers en 80.000 euro aan donaties behaalt en zijn trots hieraan te kunnen bijdragen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 maart 2026
Volvo rolt grootste OTA-update ooit uit naar 2,5 miljoen auto’s
3 maart 2026
ARN luidt noodklok over batterijverplichtingen import EV’s
3 maart 2026
38,5 procent meer gebruikte EV’s verkocht
3 maart 2026
Februariverkopen occasions -3,4 procent
3 maart 2026
Autofabrikant domineert dashboard
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
Meest bekeken berichten
Recente reacties