Ruim dertien jaar na de oprichting van Marktplaats bereikt de site de mijlpaal van dertien miljoen auto-advertenties. De betreffende advertentie is een Peugeot 807, geplaatst door Ingrid Odijk uit Cothen.

Marktplaats Auto’s heeft met ruim één miljoen unieke bezoekers per maand, de afgelopen jaren een flinke ontwikkeling doorgemaakt. “In de eerste jaren zagen we dat voornamelijk consumenten onderling handelden. Maar door het enorme bereik en de continue verbetering van de site, zijn we inmiddels ook een serieus verkoopkanaal voor autodealers en leasemaatschappijen”, licht Remco Armee, directeur Marktplaats Automotive, de ontwikkeling toe.

Sinds de oprichting van Marktplaats is er veel veranderd binnen de groep Auto’s. Zo voegt de handelssite al jaren gratis informatie toe aan de auto-advertenties, zoals onderhoudshistorie, NAP-check en welke garanties er gelden. Maar ook helpt de site kopers en verkopers bijvoorbeeld met online tips en een checklist.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties