ABS Den Elzen en Glasgarage hebben onlangs een samenwerkingsverband afgesloten voor haar autoschadeherstelbedrijf aan de Saturnusstraat in Den Haag. Voor de autoruitspecialist draagt de samenwerking bij aan de verdere groei van het ruim honderd vestigingen tellende netwerk.

ABS Den Elzen heeft drie vestigingen in Den Haag, Leiden en Zoetermeer. De Haagse vestiging draagt voortaan ook de naam Glasgarage Den Haag Centrum. De samenwerking met Glasgarage sterkt de ambitie van ABS Den Elzen om in de Randstad allround dienstverlener te zijn op het gebied van autoschadeherstel. Zowel ABS Den Elzen als Glasgarage zijn beide aangesloten bij Focwa.

Ook ondernemer Marco van Wingerde (Den Haag Forepark) sloot zich een paar weken geleden aan bij de formule voor autoruitherstel. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties