De Anwb start vandaag, in samen het Nederlandsvoertuigcentrum.nl (NVC), voor haar leden een nieuwe online-dienstverlening. Via www.anwbautoverkoopservice.nl kan iedereen zijn eigen auto eenvoudig en snel aan het NVC verkopen tegen een gegarandeerde en goede prijs. Volgens de Anwb hebben de leden zo geen zorgen over een inruilauto of een ingewikkelde deal rondom nieuwverkoop.

De service geldt voor alle auto’s met een registratie van 1995 of later en die niet zwaarder zijn dan 3500 kilo. Leden zijn wel verplicht 25 euro voor de internetdienst te betalen. Niet-leden betalen 17,00 euro extra en worden direct lid van de autopechhulpdienst.

De service is nu nog als proef opgezet in Gelderland. Volgend jaar moet heel Nederland er gebruik van kunnen maken. Inleveren van verkochte auto’s kan nu alleen nog bij één van de vier Hertz-vestigingen in Gelderland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
15 april 2026
Concept of grossier?
15 april 2026
RDW geeft typegoedkeuring af voor FSD Supervised Tesla
15 april 2026
TurboPartnerPro: werkplaatsconcept voor grip op turbomontage
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
Meest bekeken berichten
Recente reacties