Inzamelbedrijven Main nederland A en M recycling en Robeo hebben hun krachten gebundeld in Autoafval.nl. Deze nieuwe website is bedoeld om de afvalstromen van garagebedrijven met minimaal twee bruggen in goede banen te leiden.

Autoafval.nl wordt zo één aanspreekpunt om afvalstoffen te monitoren en registreren. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de specialisatie van de deelnemende inzamelbedrijven. Zo is Main nederland verantwoordelijk voor de inzameling van afgewerkte olie, remvloeistof, koelvloeistof, antivries, brandstofrestanten en oliefilters. A&M doet accu’s en katalysatoren. En Robeo haalt oude autobanden op.

De drie specialistische bedrijven stellen voor inzameling van de afvalstromen kosteloos emballage beschikbaar en beloven optimale service en vergoedingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties