Bosch breidt zijn aanbod remblokken uit met 27 nieuwe referenties voor Europese voertuigen en 28 nieuwe referenties voor Amerikaanse en Aziatische modellen. Bosch heeft hierdoor in België en Nederland een dekking van 98 procent van het totale wagenpark.

De fabrikant heeft ook de frictiematerialen aangepast aan de specifieke kenmerken van elk voertuig, zoals afmetingen, gewicht en snelheid. De samenstelling van dit materiaal garandeert een korte remweg en maximaal comfort. Een geluiddempende plaat vermindert de trillingen en de resonantie, die tijdens het remmen door de zuiger worden veroorzaakt.

De metalen ankerplaat ondersteunt de kracht van de remklauwzuiger en garandeert optimale remprestaties. De coating in poederlak zorgt voor een grote weerstand tegen corrosie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties