Gebruikers van de garagesoftware van Car-Systems kunnen nu onderhoud en reparaties uitvoeren volgens fabrieksspecificaties. Dit is mogelijk door de samenwerking met dataleverancier Haynes Pro.

De genoemde data-integratie maakt het nu mogelijk in Carsys op basis van kenteken of chassisnummer, een werkorder/offerte samen te stellen met de onderdelen van de preferente onderdelengrossier, voorzien van bruto en netto prijzen. Ook de benodigde afstelgegevens, handleidingen, reparatietijden en tekeningen die behoren bij het uit te voeren onderhoud zijn direct beschikbaar in de werkorder.

Carsys is een platform waarmee diverse activiteiten in uw bedrijf geautomatiseerd zijn zoals een offerte-, planning-, werkorder-, facturatie-, communicatie- en crm toepassing, speciaal toegespitst op het onafhankelijke autobedrijf. Een ervaren gebruiker maakt binnen een minuut op basis van kenteken en kilometerstand en/of leeftijd een offerte volgens het boekje.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
18 december 2025
Carwash Partspoint krijgt duurzaamheidskeurmerk
18 december 2025
Figiefa mist aftermarket in Automotive Package
Meest bekeken berichten
Recente reacties