Cluistra Nieuwegein heeft het Mazda-dealerschap van het failliete Koops Furness overgenomen. Het autobedrijf zal vanaf vandaag als full-service dealer voor dit merk opereren in het rayon Utrecht-Zuid, Zeist, Vianen, Wijk bij Duurstede en Montfoort.

“Wij zijn ontzettend blij met het verkrijgen van het dealerschap van Mazda”, vertelt Gert Cluistra, één van de twee directeuren van de onderneming. “Wij zijn onder de indruk geraakt van de trots die de medewerkers en de producten van Mazda uitstralen.”

Het dealerbedrijf voert al ruim 35 jaar het merk Hyundai in de regio Nieuwegein. In totaal zeventien medewerkers maken zich nu ook hard voor Mazda.

De Kia-vestigingen van Koops Furness in Deventer en Apeldoorn werden vorige week nog overgenomen door Van Mossel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties