Het coronavirus leidt tot afzeggingen bij deelnemers aan The Tire Cologne. Gisteren hakte Michelin de knoop door, vanochtend volgden Cooper Tires en Toyo. De fabrikanten c.q. hun Duitse dochterbedrijven vinden de gezondheidsrisico’s voor de medewerkers te groot.

De actuele ontwikkelingen (er is sinds gisteren officieel sprake van een wereldwijde epidemie) laat geen andere mogelijkheid open dan de aanwezigheid op de bandenbeurs in Keulen te schrappen, stelt Cooper Tire & Rubber Company Deutschland. Vakblad Gummibereifung meldt dat Toyo Tire Deutschland “om redenen die bekend zijn” af te haken. “We kunnen het niet verantwoorden om medewerkers, klanten en bezoekers in gevaar te brengen door dit grote evenement. Deze stap betreuren we zeer, maar ze is wel nodig.”

In november vorig jaar (toen het coronavirus nog niet heerste) zegde Goodyear-Dunlop Germay GmBH al af. Dat gebeurde om economische redenen – “omwille van het meest efficiënte gebruik van de bestaande middelen.” Wel zou dochterbedrijf GDHS, als handelsmaatschappij en franchisegever, producten en merken van het concern komen vertegenwoordigen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
13 november 2025
Autoflex vernieuwt koppeling met Parts360
12 november 2025
Tobias Mohr salesmanager Schaeffler
Meest bekeken berichten
Recente reacties