Car Repair Online Products (CROP) in Rotterdam biedt sinds 1 januari op haar website voor zakelijke klanten een leaseconstructie aan voor nieuwe apparatuur. Op deze manier wil het bedrijf extra service geven, waarmee klanten meteen over nieuwe producten kunnen beschikken zonder een grote investering te moeten doen.

“Juist in een moeilijke economische tijd investeren in vernieuwing is de beste manier om uit de recessie te komen. Innovatie verbetert de concurrentiekracht en zorgt voor economische voorspoed”, aldus Dexter Driessen, algemeen directeur van CROP.

De nieuwe dienst binnen de webshop let ook op de kleintjes. Klanten kunnen al vanaf 500 euro een leasekrediet afsluiten om bijvoorbeeld de nieuwe generatie verfspuiten, infrarood stralers, spotrepair-systemen en spuitpistolenreinigers aan te schaffen. Driessen: “Hiervoor zijn we een samenwerking aangegaan met een specialist op het gebied van zakelijke leasekredieten.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties