Dealers die aangesloten zijn bij de Europese koepelorganisatie voor autobedrijven Cecra, hebben zich eind oktober verenigd om hun belangen meer voorop te stellen. De European Car Dealers (ECD) zijn niet tevreden met de nieuwe ‘BER’ die in 2013 ingaat.

Volgens ECD voorzitter Jaap Timmer is de herstructurering een directe reactie op de vraag van de geautoriseerde merkdealers om de divisie een sterkere rol te geven. "Zo kunnen de belangen van onze Europese leden beter worden behartigd. De nieuwe naam geeft duidelijker aan waar de divisie voor staat. Wij vinden het belangrijk dat onze stem wordt gehoord en prominenter aanwezig is dan tevoren," aldus Timmer.

Met de oprichting van ECD willen de dealers een actievere rol in de nu lopende discussies, rondom ondermeer de ‘BER’, gedragscodes en richtlijnen rond kredietverlening voor consumenten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties