Autoserviceketen KwikFit heeft de eerste vijf monteurs van de binnenkort te stoppen keten ATU aangenomen. Met een tiental sollicitanten wordt nog gesproken. KwikFit is al enige tijd bezig met de transformatie van fastfitter naar een autoserviceketen met een breder aanbod van werkplaatsactiviteiten.

KwikFit investeert dit jaar, net als vorig jaar, 1,2 miljoen euro in opleiding en training. Bovendien wordt er ook nog eens 2,5 miljoen euro in de werkplaatsen geïnvesteerd.

Vorige maand werd bekendgemaakt dat de negen Nederlandse vestigingen van garageformule Auto Technik Unger (ATU) nog voor de zomer hun deuren zullen sluiten. Voor de ruim vijftig medewerkers wordt een sociaal plan opgesteld maar een deel van hen kan nu aan de slag bij KwikFit.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
27 oktober 2025
Oog voor technici
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
Meest bekeken berichten
Recente reacties