Het is al een doorslaand succes in Denemarken: de onbemande carwash. In Nederland is Eenzet Carwash nu ook van start gegaan met het FuelWash-concept. FuelWash is een kans voor (onbemande) tankstations om extra klanten te trekken.

De carwashmarkt in Nederland is flink aan het verschuiven. Weliswaar wassen steeds meer automobilisten hun auto bij de carwash en daalt het aantal thuiswassingen. Daar tegenover staat dat het wassen bij tankstations terrein verliest. Reden is onder meer dat tankstations meer en meer onbemand raken.

FuelWash kan voor deze locaties een oplossing bieden met de onbemande carwash met 24 uur toezicht op afstand. De klant kan de roll over zelf in werking stellen en mochten er zich problemen voordoen, dan staat een professioneel geschoold team 24/7 via een meldkamer paraat om hulp te beiden.

In Denemarken is het onbemand wassen al jaren een vanzelfsprekendheid met inmiddels 120 locaties. Eenzet heeft inmiddels voor 14 locaties in Nederland een opdracht gekregen, waarvan vier bij De Haan tankstations.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties