Marketing- en communicatiemanager Ellen Julius stopt eind dit jaar bij Innovam en gaat vanaf 1 januari in dezelfde functie werken bij de Koninklijke Nederlandse Zwembond (KNZB). Julius is inmiddels tien jaar in dienst bij het opleidingsinstituut.

“Als het je droom is om in de sport te gaan werken en je krijgt die kans, dan grijp je die met beide handen aan. Ik ben zelf een sportfan, sportief, mag graag sporten kijken en vind sport belangrijk voor de ontwikkeling van mensen en de gezondheid”, licht Julius toe. “Na tien jaar Innovam is dit een mooie stap die ik niet kan afslaan.”

De laatste vier jaar hield zij zich bezig met de bedrijfsbrede communicatie van Innovam. Sinds 2005 vervulde Julius de taak van marketing- en communicatiemanager, daarvoor was zij marketeer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties