Eric Berkhof, algemeen directeur bij de Van Mossel Groep, is benoemd tot Automotive Manager van het jaar 2013. Berkhof werd gecomplimenteerd voor de manier waarop hij de bedrijven die onder de groep vallen, aan elkaar weet te binden en succesvol weet te maken.

“Een kroon op ons werk”, liet Eric Berkhof weten. “Onze focus ligt op service aan de klant. Deze benoeming gaat niet alleen over successen binnen de automotive maar ook over verbinden: relaties leggen met bedrijven en klanten. Ik denk dat we daarin het verschil maken.”

Berkhof nam het op tegen Lean Verstoep van Kia Motors Nederland. Hij werd geprezen vanwege zijn menselijk handelen tijdens de verkleining van het dealernetwerk van Renault en Kia.

Eerder wonnen Rob Oudshoorn, Victor Muller, Henk van der Kwast, Arjen de Jong en Norbert van den Eijnden de verkiezing.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 november 2025
Verdienmodel boven idealisme
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
Meest bekeken berichten
Recente reacties