Doyen Auto komt met een tweede huismerk: Redtop. De nieuwe lijn wordt gepositioneerd onder de tien bestaande Requal-lijnen, waarmee Doyen zich richt op auto’s ouder dan vier jaar. Redtop focust juist op het park ouder dan zes jaar.

Het programma van Redtop omvat vier productlijnen: filters, remschijven, remblokken en remkits. In totaal liggen er volgens de distributeur 253 referenties op voorraad, waarbij de focus ligt op de echte fastmovers. Ter vergelijk: Requal telt er tien en een marketingconcept genaamd Requal Erkend Reparateur.

Redtop kent een prijsniveau dat volgens Doyen zo’n veertig procent onder de vergelijkbare A-merken uitkomt. In tegenstelling tot Requal, dat behouden blijft voor de eigen API-grossiers, is Redtop verkrijgbaar voor alle klanten van Doyen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties