Geert Vermeer heeft beloten om per 15 april 2014 te stoppen als partner van Heiwegen Executive. De voormalige Bovag-bondsvoorzitter was sinds 1 januari 2013 als partner bij Heiwegen betrokken.

Vermeer zegt keuzes te hebben gemaakt om een betere balans te krijgen tussen werk en privé. Hij is onder meer voorzitter van SRM Rechtsbijstand, commissaris bij ARN en bestuurslid van het DAF-museum.

“Heiwegen was een interessante ervaring maar er zijn nieuwe activiteiten die extra aandacht vragen. Deze keuze heb ik gemaakt met mijn hart”, aldus Vermeer.

Perry van Gerwen van Heiwegen: “Wij betreuren het besluit van Geert Vermeer maar mede dankzij hem is er voor Heiwegen een goede basis gelegd en is het aan ons om het werk nu verder uit te bouwen.”

De aandelen van Vermeer zijn overgenomen door Van Gerwen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties