Glasgarant is vandaag met Autotaalglas een pilot gestart voor ruitschadeherstel bij bedrijfswagens die zwaarder zijn dan 3.500 kilo. In theorie is het glasherstel gelimiteerd tot personen- en bedrijfsauto’s onder dit gewicht, maar er worden via Exchange Glasgarant steeds meer claims afgewikkeld van zwaardere auto’s.

“Na afloop van de pilot, die naar verwachting een halfjaar gaat duren, zal de stichting advies uitbrengen aan de veertien aangesloten verzekeraars over het opnemen van deze voertuigen binnen het bestaande netwerk van Glasgarant-bedrijven of een nieuw te vormen subnetwerk, specifiek voor deze voertuigen”, aldus Glasgarant.
Voor de glashersteller betekent de proef een vergroting van de klantengroep en uitbouw van haar positie op de Nederlandse markt.

Verzekerden, de transportbedrijven en de berijders stellen andere eisen aan het ruitherstel dan particuliere berijders. Stilstand van een voertuig dient namelijk tot een minimum beperkt te worden in verband met inkomsten- en omzetverlies.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties