Glasgarant is vandaag met Autotaalglas een pilot gestart voor ruitschadeherstel bij bedrijfswagens die zwaarder zijn dan 3.500 kilo. In theorie is het glasherstel gelimiteerd tot personen- en bedrijfsauto’s onder dit gewicht, maar er worden via Exchange Glasgarant steeds meer claims afgewikkeld van zwaardere auto’s.

“Na afloop van de pilot, die naar verwachting een halfjaar gaat duren, zal de stichting advies uitbrengen aan de veertien aangesloten verzekeraars over het opnemen van deze voertuigen binnen het bestaande netwerk van Glasgarant-bedrijven of een nieuw te vormen subnetwerk, specifiek voor deze voertuigen”, aldus Glasgarant.
Voor de glashersteller betekent de proef een vergroting van de klantengroep en uitbouw van haar positie op de Nederlandse markt.

Verzekerden, de transportbedrijven en de berijders stellen andere eisen aan het ruitherstel dan particuliere berijders. Stilstand van een voertuig dient namelijk tot een minimum beperkt te worden in verband met inkomsten- en omzetverlies.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
1 juni 2026
Alliance benoemt Ernst Haaksman tot General Equipment Manager
1 juni 2026
Autoverkopen mei 2026: Nederland sluit dit merk weer in de armen
1 juni 2026
Heuver Group verbetert duurzaamheidsrating
1 juni 2026
BYD krijgt er met Kreijne twee dealervestigingen bij
1 juni 2026
Zelfde blik, andere visie
Meest bekeken berichten
Recente reacties