Möller Autoschade biedt sinds deze maand tijdens de reparatie de Mercedes Benz Mobility Upgade Service aan. Een standaard vervangende auto blijft geheel gratis en voor een auto uit de upgrade klasse moet een kleine vergoeding worden betaald.

Particulieren en zakelijke klanten kunnen uit de nieuwe Mercedes Benz A, B, CLA en SLK klasse kiezen. Voor de A-klasse moet 9 euro worden bijbetaald, voor een SLK cabrio wordt 26 euro per dag gerekend. De auto’s zijn geleverd door Rogam, de Mercedes-dealer voor Groot Rotterdam.

Möller gelooft dat er in tijden van crisis weer extra ruimte komt voor onderscheidend vermogen en klanten weten dat te waarderen. “Stilzitten in een snel veranderende en teruglopende economie is geen optie, bij tegenwind moet je gewoon harder trappen”, aldus ondernemer Alfred Möller.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties