Nadia Eekhout uit Honselersdijk heeft woensdagavond de Geerlig Riemerprijs 2012 gewonnen. De prijs wordt jaarlijks toegekend aan een tweede- of derdejaars IVA-student die uitblinkt in intellectuele gaven en sociale vaardigheden.

Eekhout werkt volgens de jury op een bescheiden en sympathieke manier aan het best mogelijke resultaat voor de gehele IVA-gemeenschap. Zij wordt omschreven als positief, oprecht en sociaal. “Nadia oogst grote bewondering van studenten en docenten voor haar betrokkenheid en inzet.”

De gewonnen prijs bestaat uit een geldbedrag dat besteed kan worden aan een studiereis, stage of aanvullende opleiding. Nadia Eekhout won van Herman Wassenaar, die ook voor de Geerlig Riemerprijs was genomineerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
16 april 2026
Kilometerheffing populairder dan lagere wegenbelasting
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties