NGK Spark Plug Europe presenteert op Automechanika 2012 haar eigen assortiment bobines. Volgens het bedrijf is dit productgamma met 350 types het grootste op de Europese aftermarket.

NGK levert vanaf nu haar eigen bobines aan onderdelenleveranciers en autobedrijven, als aanvulling op de bestaande assortimenten bougies, ontstekingskabels, gloeibougies en lambdasensoren.
Het assortiment bestaat uit conventionele cilindervormige bobines, dubbelwerkende bobines, bobineblokken, stekkerbobines en bobinesystemen, de zogenaamde ‘rails’. Het dekt voor 92 procent de Europese automarkt.

Alle leverbare bobines zijn ondergebracht in zes categorieën en in een speciale productcatalogus. Daarnaast zijn alle relevante productgegevens vanaf versie 4/2012 in Tecdoc beschikbaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties