NGK Spark Plug Europe presenteert op Automechanika 2012 haar eigen assortiment bobines. Volgens het bedrijf is dit productgamma met 350 types het grootste op de Europese aftermarket.

NGK levert vanaf nu haar eigen bobines aan onderdelenleveranciers en autobedrijven, als aanvulling op de bestaande assortimenten bougies, ontstekingskabels, gloeibougies en lambdasensoren.
Het assortiment bestaat uit conventionele cilindervormige bobines, dubbelwerkende bobines, bobineblokken, stekkerbobines en bobinesystemen, de zogenaamde ‘rails’. Het dekt voor 92 procent de Europese automarkt.

Alle leverbare bobines zijn ondergebracht in zes categorieën en in een speciale productcatalogus. Daarnaast zijn alle relevante productgegevens vanaf versie 4/2012 in Tecdoc beschikbaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
30 maart 2026
Beschermcoating Wiltec voor spuitcabines
30 maart 2026
Axalta: Wit, grijs en zwart blijven boventoon voeren
30 maart 2026
Stichting Autobelangen en EV Update samen op de bres voor e-timerregeling
30 maart 2026
Nettowinst autodealers stijgt 0,09 procentpunt in 2025
30 maart 2026
AutoTechnica voortvarend van start
Meest bekeken berichten
Recente reacties