Marja Versleijen (43) wordt met ingang van 1 mei aangesteld als commercieel directeur van Care Autoschade. Versleijen heeft jarenlang ervaring opgedaan bij diverse grote organisaties, zoals ABZ/Solera en Getronics PinkRoccade.

“Om onze relaties nog beter te kunnen bedienen en de commerciële mogelijkheden maximaal te benutten, is ervoor gekozen een commercieel directeur aan te stellen”, zegt Care-directeur Johan van Klinken. “Haar kennis en ervaring in de automotive- en verzekeringsbranche én haar persoonlijkheid, zal ons nog slagvaardiger maken.”

Versleijen werkte zij bijna zeven jaar op directieniveau voor ABZ en vervulde daarvoor diverse managementfuncties bij Getronics PinkRoccade, met sales en de verzekeringsbranche als primaire focus. “Er zijn genoeg kansen in deze uitdagende tijden. Ik heb er veel zin in”, aldus Versleijen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
19 februari 2026
Parkeerschade zonder dader explodeert – automobilist betaalt de rekening
19 februari 2026
Top drie landelijke Skills Heroes-wedstrijden bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties