Color Glo heeft het aantal regio’s in Nederland verder uitgebreid. Sinds 1 november is Hans van der Hoeven als franchisenemer actief op het gebied van de reparatie van kunststof, leer en andere bekledingsoorten. Zeer recent nog startte Ronald Poppelaars in Tilburg een nieuwe vestiging.

Saillant detail is dat deze franchisenemers uit totaal verschillende branches afkomstig zijn. Zo is er nu een franchisenemer die voorheen een Videoland-vestiging had, maar ook een voormalig politieagent. Deelnemers volgen in het opleidingscentrum van Color Glo in Den Bosch een training van een maand om de business te kunnen runnen.

Color Glo is opgericht in 1975 en heeft internationaal inmiddels meer dan duizend franchisenemers. Zij zet zich ook in voor een beter milieu door het gebruik van vriendelijke producten en reparatietechnieken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
18 mei 2026
Boekhorst en Openclaims willen schadeherstel verder digitaliseren
18 mei 2026
Prijs tweedehands elektrische auto in de lift
18 mei 2026
Q8 electric zet batterijopslag Intercel in tegen overbelast stroomnet
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
Meest bekeken berichten
Recente reacties